siwe wlosy

Pierwszy siwy włos pojawił się na twojej skroni? Nie panikuj, użyj farby do włosów Palette Permanent Natural Colors.

Siwienie włosów to naturalny proces. Tracą one swój kolor, ponieważ cebulki włosów przestają produkować melaninę. Moment, w którym na naszej głowie pojawi się siwizna, uzależniony jest genami. Generalnie pierwsze siwe włosy widoczne są około 40 roku życia. A nam zależy zapewne, by przez całe życie wyglądać pięknie i młodo. Rozwiązaniem może okazać się trwała koloryzacja. Produkty marki Palette zapewniają 100 procentowe pokrycie siwych włosów, a także intensywny i naturalny kolor. Dodatkowo farby Palette odżywiają włosy. Zawierają bowiem mleczko jojoba. Składnik ten, pochodzenia naturalnego (otrzymuje się go z nasion krzewu simondsii kalifornijskiej), ma dobroczynny wpływ na stan skóry głowy. Doskonale wchłania się, wzmacnia komórki, zapobiega wysuszaniu się skóry. Jest niesamowicie odporny na ciepło – wytrzymuje w temperaturze 300°C; ma długi termin przydatności do zużycia.

Przed nałożeniem farby należy dokładnie zapoznać się z instrukcją obsługi. Znajdziemy w niej między innymi informację o możliwości wystąpienia uczulenia. Zabieg poprzedzić powinna próba alergiczna, wykonana zgodnie z ulotką. Kosmetyku nie mogą używać osoby poniżej 16 roku życia. Ulotka poinformuje cię o ogólnych zasadach stosowania farby, takich jak ochrona twarzy i ubrania przed zabrudzeniem, czasu pozostawienia kosmetyku na włosach i akcesoriach potrzebnych do koloryzacji. Szczegółowo opisuje sam proces nakładania produktu na włosy. Instrukcja dołączona do opakowania to duży plus, zwłaszcza, gdy koloryzację chcesz wykonać w domu. Oczywiście możesz zakupić ulubiony kolor w drogerii lub sklepie z kosmetykami i poprosić fryzjerkę o nałożenie farby.

Do wyboru, do koloru! Palette Permanent Natural Colors występują w bogatej gamie kolorystycznej. Na pewno znajdziesz wśród nich kolor idealny dla siebie. Seria została pogrupowana w odcienie – dzięki temu wybór jest jeszcze łatwiejszy. Znajdziemy tu: blondy, odcienie rozjaśniające, mahoniowe, brązowe, odcienie czerni, fioletu i czerwieni.