gadżety do brwi

Marzysz o pięknych brwiach a Twoje Cię nie satysfakcjonują? Jesteś w grupie 80% kobiet, które twierdzi, że ich łuk brwiowy i kształt samych brwi jest daleki od ideału. Pocieszające jest to, że nawet kobiety, które mogą się poszczycić doskonałymi brwiami muszą poświęcić im trochę uwagi. Ta cześć twarzy wymaga odrobiny wysiłku, ale dzięki kilku doskonałym produktom i gadżetom niemal każda kobieta ma szansę na brwi doskonałe. Sprawdź, czy masz je w swojej kosmetyczce!

TOP 5 gadżetów do brwi, które warto stosować

1. Odżywka do brwi

od tego produktu powinna zacząć się każda pielęgnacja małych włosków. Odżywka do brwi to precyzyjnie dopracowany preparat, dzięki któremu Twoje małe włoski mają szansę przeżyć totalną metamorfozę i w kilka tygodni całkowicie zmienić swój kształt. To znakomity produkt zwłaszcza dla kobiet, które całe życie cierpią z powodu asymetrycznych, zbyt cienkich lub zbyt rzadkich brwi. Odzywka do brwi zagęszcza je, stymuluje wzrost, ochrania, odżywia i wzmacnia kondycję. Dba również o skórę na łuku brwiowym, zapobiegając jej podrażnieniu, przesuszeniu czy infekcji. Najlepsza odżywka do brwi jest w stanie odbudować i przyspieszyć odrost brwi w niecały miesiąc.

2. Cielista kredka

Cielistą kredkę z pewnością ma w swojej kosmetyczce każda fanka makijażu, która choć trochę zgłębiła triki makijażu oka. Cielista kredka odmładza spojrzenie i nadaje mu świeżości – wystarczy pomalować nią delikatnie wewnętrzny kącik oka. Powiększy też optycznie oko, gdy pomalujemy nią linię wodną. Ale cielista kredka sprawdza się też idealnie podczas makijażu oraz depilowania brwi!

  • Makijaż – cielista kredka pozwoli zakamuflować wszelkie mankamenty powstałe podczas malowania brwi – należy ją jednak stosować z umiarem i subtelnie; nałóż ją również tuż pod łukiem brwiowym – zobaczysz, że brwi optycznie ustaną się uniesione, a oko większe (tzw efekt otwartego oka)
  • Depilacja brwi – obrysuj delikatnie, cielistą kredką cały kontur brwi – dzięki temu zobaczysz, jaki będzie efekt po wyrwaniu włosków a ponadto – zrobisz to równo i symetrycznie. W tej metodzie dobre jest również to, ze kontur można dowolnie poprawiać i „kształtować brew” dopóty, dopóki nie będziesz zadowolona z efektu

3. Pomada lub farbka do brwi

To bez wątpienia najdoskonalsze produkty do makijażu brwi. Nie tylko są bardzo trwałe i wodoodporne, ale również zapewniają bardzo precyzyjny makijaż – zarówno farbka, jak i pomada do brwi dają naturalny efekt, dzięki nim możemy domalować dosłownie włosek po włoski – będą zbawieniem dla wszystkich dziewczyn, które maja rzadkie i cienkie brwi, wypełnią luki, ubytki i prześwity na łuku brwiowym.

4. Golarka do brwi

To maleńkie urządzenie, które jest najlepszym i najbardziej precyzyjnym trymerem do brwi, jaki widziałaś. Golarka do brwi przypomina nieco… lokówkę do rzęs – ma niemal identyczny kształt, wielkość i wygląd, z tą różnicą, że zakończona jest po prosty maleńkimi nożykami. Dzięki niej w jedną sekundę przytniesz zbyt długie, wystające poza granicę łuk brwiowego włoski (zwłaszcza te u nasady sprawiają wiele kłopotu).

5. Dobry pędzelek do brwi

Makijaż brwi to sztuka niełatwa, ale z pewnością nie pomożesz sobie, jeśli do malowania łuku brwiowego sięgniesz po nieprecyzyjne lub źle dobrane narzędzia. Czy wiesz, jak wiele zależy od dobrego pędzelka do malowania brwi? Nie musi być drogi, ważne, by miał perfekcyjny kształt, wielkość i giętkość.

Pędzelek do makijażu brwi powinien być płaski, syntetyczny i ścięty po skosie. Wybieraj takie, którymi da się namalować nawet bardzo cienką kreseczkę – dzięki temu z łatwością nie tylko obrysujesz kontur brwi ale również domalujesz pojedyncze, cienkie włoski.