nanolash lash lift kit

Walka o długie i gęste rzęsy jest dobrze znana każdej kobiecie. Najczęściej się zdarza, że włoski te są cienkie, pozbawione objętości, a dodatkowo mogą wypadać. Przyklejane rzęsy na pasku czy długie i żmudne malowanie tuszem przestały być wystarczające. Warto więc otworzyć się na innowacyjne rozwiązanie, czyli lifting i laminację rzęs z Nanolash Lash Lift Kit.

Jakie efekty daje laminacja i lifting rzęs?

Lifting i laminacja mogą się kojarzyć głównie z zabiegami medycyny estetycznej. Liftinguje się skórę twarzy i ciała głównie po to, by zatrzymać upływający czas. Jednak lifting i laminację można przeprowadzić również na rzęsach. Zabieg ten jest obecnie oferowany przez wiele gabinetów kosmetycznych.

Metoda liftingu rzęs skupia się przede wszystkim na zastosowaniu specjalnych preparatów, które pozwalają nadać włoskom określony kształt. Do głównych efektów tego zabiegu można zaliczyć:

 • uniesienie rzęs od nasady;
 • wydłużenie włosków;
 • wyraźne pogrubienie;
 • nadanie rzęsom określonego skrętu.

Lifting włosków można jednak wykonać samodzielnie, we własnym domu. Wystarczy zdecydować się na zestaw do liftingu i laminacji rzęs Nanolash Lift Kit.

laminowanie rzes

Nanolash Lift Kit – co to za produkt?

Zestaw Nanolash Lash Lift Kit to rewolucja w zakresie stylizacji rzęs. Jest to komplet przeznaczony dla profesjonalnych stylistek i dla każdej z kobiet, która marzy o poprawie wyglądu oprawy oczu. W skład zestawu wchodzą trzy preparaty do laminacji – używa się ich zgodnie z wyznaczoną kolejnością, a także klej Lash Lift, silikonowe wałeczki i inne, niezbędne akcesoria. Warto podkreślić, że preparaty są wydajne. Oferują 0,5 mililitra pojemności i występują w ilości 10 saszetek. Klej zaś oferuje 5 mililitrów pojemności i starcza na długi czas.

Do opakowania dołączona jest także instrukcja. Postępując zgodnie z nią, każda z pań może samodzielnie poprawić wygląd swoich rzęs nawet na 8 tygodni. Przed przystąpieniem do aplikacji rzęsy powinny być dokładnie oczyszczone. Następnie należy:

 • odseparować dolne rzęsy od górnych i przy pomocy kleju umocować wałeczki w odpowiednim rozmiarze na powiece;
 • nałożyć preparat Lift – Step 1 około 1 milimetr od linii powieki i trzymać około 7-10 minut, a następnie usunąć;
 • nałożyć preparat Fix – Step 1 w dokładnie ten sam sposób, również należy trzymać go przez około 7-10 minut i usunąć;
 • nałożyć preparat Keratin Booster – Step 3 i postępować w ten sam sposób.

Następnie wystarczy usunąć wałeczki i cieszyć się wydłużonymi, pogrubionymi i podkręconymi rzęsami.

NANOLASH LASH LIFT KIT

Czy Nanolash Lash Lift Kit jest bezpieczny?

Lifting rzęs w domu może budzić wiele wątpliwości. Zwykle rekomenduje się, by został on wykonany przez profesjonalistkę. Jednocześnie zestaw do laminacji rzęs od Nanolash jest bezpieczny i prosty w użytkowaniu.

Jego zaletą jest to, że preparaty bazują na naturalnych składnikach. Można w nich znaleźć np.:

 • olej kokosowy;
 • olej abisyński;
 • pantenol;
 • olej z awokado.

Dodatkowo skład jest uzupełniony witaminami, które dogłębnie odżywiają włoski i zapobiegają ich uszkodzeniu w przyszłości. Wyraźną zmianę stanu i kondycji włosków można zauważyć już po wykonaniu pierwszej aplikacji. Staną się one nie tylko długie i pogrubione, ale także wzmocnione i nabłyszczone.

Lifting i laminacja rzęs w domu – podsumowanie

Wykonanie liftingu rzęs z zestawem od Nanolash jest dziecinnie proste. Na ten „domowy” zabieg może zdecydować się każda z kobiet. Jeśli panie posiadają włoski cienkie, matowe, a także mało podatne na stylizację, to Nanolash Lift Kit jest stworzony właśnie z myślą o nich.

W kilka minut i przy odrobinie zaangażowania można sprawić, że przez 8 tygodni rzęsy będą się fenomenalnie prezentować. Zestaw Nanolash Lift Kit jest produktem wydajnym. Za jego pomocą można wykonać 10 laminacji. Prosto, szybko i przyjemnie – laminacja i lifting rzęs z tym produktem pozwoli na uzyskanie spektakularnych efektów, a dodatkowo znacznie odżywia rzęsy.