najlepszy tusz do rzęs

Rzęsy stanowią najpiękniejszą oprawę oka. Właśnie dlatego każda z kobiet przykłada tak dużą uwagę do wyboru odpowiedniego produktu. Jednocześnie wiele tuszy do rzęs jedynie w teorii gwarantuje wyjątkowe działanie. Wielokrotnie, już podczas pierwszej aplikacji, można zauważyć, że deklaracje producenta nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Wobec tego, jaki powinien być dobry tusz do rzęs i które produkty warto przetestować?

Jaki tusz do rzęs pozwoli na osiągnięcie spektakularnych efektów?

Wiele kobiet ma ten sam problem, podczas wyboru tuszu do rzęs. Często po zakupie i pierwszej aplikacji okazuje się, że rzęsy są sklejone, sztywne lub nawet pokryte grudkami. Dodatkowo wiele pań nie może uniknąć brudzenia powieki podczas wykonywania makijażu rzęs, co z kolei psuje cały efekt estetyczny.

Okazuje się, że dobra maskara to taka, która wyżej wspomnianych problemów nie generuje. Co więcej, najlepszy tusz do rzęs sprawia, że żadna z kobiet nie musi się martwić o:

  • nadmierne osypywanie lub wykruszanie się produktu podczas noszenia;
  • „efekt pandy”, czyli rozmazywanie się produktu pod oczami;
  • brudzenie powieki podczas malowania włosków w kąciku oka.

Z pewnością wiele kobiet właśnie takiego tuszu do rzęs poszukuje. Jednak czy on istnieje?

TOP 4 – tusze do rzęs, które okazują się być niezawodne!

Tak, tusz do rzęs, który spełnia wymagania współczesnych kobiet, istnieje. Jednocześnie takie produkty trzeba umieć znaleźć w gąszczu innych, co faktycznie może być jednym z trudniejszych zadań.

Właśnie dlatego powstał ranking TOP 4 produktów, na które kobiety powinny zwrócić nieco większą uwagę. Czas je poznać!

1. Tusz do rzęs Nanolash

nanolash mascara

Na pierwszy miejscu zestawienia znajduje się tusz do rzęs Nanolash. Z pewnością wiele kobiet już ten produkt doskonale zna, gdyż od początku pojawienia się w sprzedaży zyskał sobie on ogromną popularność.

Tusz do rzęs Nanolash jest produktem jakości premium. Najważniejsze jest to, że maskara nie osypuje się i nie pozostawia grudek. Oznacza to, że panie nie muszą się martwic o „efekt pandy”. Dodatkowo tusz do rzęs Nanolash dysponuje świetnie wyprofilowaną szczoteczką, wykonaną z silikonu. Dzięki niej możliwe jest precyzyjne rozdzielenie rzęs.

Ważnym aspektem jest również to, że tusz do rzęs Nanolash występuje w dwóch wersjach:

2. Lashcode Mascara

Tusz do rzęs Lashcode Mascara również jest jednym z popularniejszych i lepszych produktów do makijażu rzęs. Warto na wstępie podkreślić, że wykazuje się on działaniem wydłużająco-pogrubiającym i faktycznie pozwala na osiągnięcie zadowalających efektów.

Lashcode Mascara to produkt wyjątkowo trwały. Nie osypuje się i nie kruszy w ciągu dnia. Szczoteczka tuszu do rzęs Lashcode Mascara jest świetnie wyprofilowana i bez problemu chwyci nawet najkrótsze włoski, które znajdują się w kąciku oka. Panie, które już ten tusz przetestowały, były zadowolone z jego działania.

3. Isadora Flashing Volume Mascara

Isadora Flashing Volume Mascara to tusz do rzęs, który ma przede wszystkim pogrubić włoski i nadać im znacznie większą objętość. Jest to dość popularny produkt, który również zasługuje na uwagę.

Warto wiedzieć, że Isadora Flashing Volume Mascara jest tuszem trwałym. Nie osypuje się on w ciągu dnia ani nie kruszy. Jedynym problemem może być tu kontakt z wilgocią, który prowadzi do delikatnego rozmazywania się produktu. Panie wskazują jednak na fakt, że szczoteczka jest dość problematyczna. Posiada ona sztywne włókna, a także jest wyjątkowo krótka. To z kolei sprawia, że chwycenie krótkich włosków może zakończyć się pobrudzeniem powieki.

4. Max Factor 2000 Calorie Mascara

Max Factor 2000 Calorie Mascara to popularny, drogeryjny tusz do rzęs. Ma on nie tylko wydłużać, ale także znacznie pogrubiać włoski. Wiele kobiet wskazuje jednak na fakt, że satysfakcjonujący efekt można uzyskać dopiero po nałożeniu aż dwóch warstw kosmetyku. Panie jednak nie mają większych zastrzeżeń do szczoteczki, która jest dość dobrze wyprofilowana i pozwala na pomalowanie rzęs bez grudek.

Dużym problemem okazuje się sama trwałość produktu. Użytkowniczki wskazują, że doświadczyły osypywania się tuszu nawet na kilka godzin po pierwszej aplikacji. Nie udało się im także uniknąć „efektu pandy” w deszczowe dni.

Podsumowanie zestawienia tuszy do rzęs

Najlepszy tusz do rzęs powinien spełniać oczekiwania współczesnych kobiet. Obecnie, takim produktem wydaje się być tusz do rzęs Nanolash, który znacznie wyróżnia się na tle konkurencji.

Panie powinny pamiętać, że odpowiednia maskara sprawia, że makijaż rzęs jest prawdziwą przyjemnością, a także, że zamierzone efekty są możliwe do osiągnięcia. Z tego też względu, tak ważne jest podjęcie odpowiedniej decyzji.