zestaw do laminacji brwi nanobrow

Jeśli chcesz sprawić, aby Twoje brwi wyglądały lepiej niż zwykle i masz już dość kosmetyków, które nie przynoszą Ci takich rezultatów, jakich oczekujesz, najwyższa pora na coś specjalnego – samodzielną laminację brwi w domu z zestawem Nanobrow Lamination Kit!

Wyobraź sobie, że już zawsze będziesz malować swoje włoski z wielką przyjemnością i poczujesz się jak profesjonalistka. Jak to możliwe?

Wszystko dzięki Nanobrow Lamination Kit – profesjonalnemu zestawowi do laminacji brwi, który w momencie stał się prawdziwym hitem. Jego działanie przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Co ważne, nadaje się on zarówno na użytek domowy, jak i do salonów kosmetycznych i starcza aż na ok. 10 użyć!

Laminacja brwi z Nanobrow Lamination Kit – dlaczego warto?

Nanobrow Lamination Kit to idealna opcja dla Ciebie, jeśli marzysz o jak najbardziej wygodnym makijażu brwi i nie chcesz już martwić się w ciągu dnia o to, czy włoski dobrze wyglądają. Z tym zestawem długotrwała stylizacja brwi jest możliwa do osiągnięcia nawet wtedy, gdy nie masz żadnych specjalnych umiejętności.

Przepiękne brwi bez konieczności robienia poprawek? Uzyskasz je dzięki laminacji brwi w domu z zestawem Nanobrow Lamination Kit!

Twoje włoski dzięki zabiegowi laminacji brwi zaczną wyglądać na pełniejsze i pogrubione, a także zyskają pożądane wypełnienie. Nadanie idealnego kształtu łukom brwiowym jest prostsze niż myślisz! Zamaskuj niechciane ubytki i pokonaj niesforne włoski.

Zestaw do laminacji brwi od Nanobrow jest przeznaczony do każdego rodzaju brwi, od tych grubych, które wywijają się w różnych kierunkach, po cienkie i przerzedzone.

Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki laminacji brwi w domu – z zestawem od Nanobrow!

Dzięki zestawowi do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit nie będziesz już musiała zapisywać się na drogie zabiegi wymagające powtórzeń. Taki sam efekt osiągniesz w swoim domu i będziesz mogła się nim cieszyć aż do 6 tygodni!

Zestaw do laminacji brwi od Nanobrow ma wszystko, co potrzeba do uzyskania idealnego liftingu i podkreślenia włosków. Precyzja, trwałość, dokładność i łatwość użycia to coś, co pokochały kobiety!

nanobrow lamination kit
Kompletny zestaw do laminacji brwi Nanobrow Lamination Kit dostępny na stronie nanobrow.pl i w najlepszych drogeriach

Jak laminować brwi z Nanobrow Lamination Kit?

Laminacja brwi w domu to proste zadanie z dobrym zestawem do laminacji brwi. Sięgnij po Nanobrow Lamination Kit i sprawdź, jak laminować brwi krok po kroku:

 1. Wykonaj dokładny demakijaż i sięgnij po bezolejowy kosmetyk, dzięki któremu oczyścisz i odtłuścisz brwi.
 2. Zaaplikuj na brwi nieco kleju, korzystając z dołączonego do zestawu aplikatora. Poczekaj 25-50 sekund.
 3. Za pomocą pędzelka nałóż na swoje brwi preparat do liftingu. Pamiętaj, aby robić to od wewnętrznej strony włosków, nadając im pożądany kształt.
 4. Odczekaj 5-8 minut i usuń preparat, korzystając z suchego wacika.
 5. Sięgnij po pędzelek i nałóż preparat z buteleczki z opisem Step 2. Skup się na tym, aby włoski były ułożone w odpowiednim kierunku, czyli od dołu do góry. Po 5-8 minutach usuń wilgotnym wacikiem.
 6. Wyczesz swoje brwi szczoteczką.
  Gotowe! 

Dlaczego warto sięgnąć po zestaw do brwi Nanobrow Lamination Kit? Podsumowanie

 • wykonasz nawet 10 zabiegów laminacji brwi z jednym zestawem
 • dzięki niemu zyskasz takie efekty, jak w profesjonalnym salonie kosmetycznym
 • Twoje brwi zaczną wyglądać na gęste i grube, a także dokładnie wypełnione
 • zapewnisz sobie efekt laminacji brwi aż do 6 tygodni, więc możesz zapomnieć o codziennym malowaniu włosków
 • aplikacja jest prosta i przyjemna, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z makijażem brwi
 • każdego dnia będziesz pewna, że Twoje brwi wyglądają świeżo i schludnie
 • pożegnasz problem niesfornych włosków

Wejdź na www.nanobrow.pl i odkryj swój nowy najprostszy sposób na zadbane brwi!