przedłużanie rzęs w domu

Piękne rzęsy – gęste, długie i podkręcone – to marzenie wielu kobiet. Niewiele jest jednak takich, które natura obdarzyła wachlarzem idealnym. Chcesz osiągnąć spektakularny efekt i przyciągać spojrzeniem? Jak przedłużanie rzęs w domu pozwoli osiągnąć cel szybciej i wygodniej?

Przedłużanie rzęs samemu – dla kogo?

Domowe przedłużanie rzęs jest rozwiązaniem skierowanym przede wszystkim do osób, którym zależy na swobodzie w kreowaniu swojego looku. Trwałe przedłużanie rzęs wiąże się z koniecznością przyzwyczajenia się do uzyskanego efektu na dłużej – nie dla każdego będzie to zaleta. 

przedłużanie rzęs w domu

Jeśli należysz do osób lubiących eksperymentować z oprawą oczu, postaw na możliwość zmiany w dowolnym momencie. Dzisiaj naturalne, skromne rzęsy, a jutro efekt Kim Kardashian lub Hollywood volume? W takim przypadku ekspresowe, samodzielne przedłużanie rzęs będzie strzałem w dziesiątkę!

To świetne rozwiązanie również dla niezdecydowanych – jeśli nie jesteś pewna, czy dobrze czułabyś się z przedłużonymi rzęsami, możesz to sprawdzić, decydując się na sztuczne rzęsy do samodzielnej aplikacji.

Istotną kwestią jest także czas. Decydując się na przedłużanie rzęs metodą DIY, oszczędzasz go rano – kiedy każda minuta jest na wagę złota. Nie musisz także rezerwować kilku godzin i konkretnego terminu co parę tygodni, by przedłużyć rzęsy u profesjonalistki.

Samodzielne przedłużanie rzęs w domu – jak zacząć?

przedłużanie rzęs diy

Rzęsy w kępkach Nanolash Lash Extensions polecane są zarówno początkującym, pragnącym przedłużyć rzęsy w domu, jak i profesjonalistkom.

Nanolash oferuje kępki w aż 8 modelach do wyboru. Wykonane zostały z wysokiej jakości materiału, który doskonale oddaje wygląd i lekkość naturalnych rzęs.

Kępki Nanolash sprzedaje również w specjalnym zestawie, zawierającym wszystko, co niezbędne do samodzielnego przedłużania rzęs w domu.

W zestawie znajduje się:

  • 36 kępek zróżnicowanych długością (10, 12, 14 mm),
  • czarny bonder do przedłużania rzęs w opakowaniu 5 ml (czyli specjalny klej do kępek),
  • sealer do rzęs (utrwalacz) w opakowaniu 5 ml,
  • remover (preparat do zdejmowania rzęs) w opakowaniu 5 ml,
  • aplikator do zakładania rzęs.

Każdy z preparatów posiada ergonomiczny aplikator ułatwiający nakładanie i dozowanie. Ich pojemność z powodzeniem wystarczy na wiele aplikacji.

Przedłużanie rzęs w domu – jak używać zestawu DIY Nanolash Lash Extensions?

Uzyskanie pożądanych efektów wymaga umycia okolic oczu dowolnym preparatem bezolejowym do demakijażu.

Bonder nakłada się na całą długość rzęs, tak samo, jak nakłada się tusz do rzęs. Wystarczy zaaplikować jedną warstwę i poczekać kilkadziesiąt sekund do uzyskania lepkości. W tym czasie można wyjąć wybrane kępki z kasetki, delikatnie chwytając je końcówką aplikatora.

Sztuczne rzęsy nakładaj od spodu naturalnych rzęs, ok. 1 mm od linii wodnej. Sekcje doklejaj tuż obok siebie. Po doczepieniu kępek ściśnij je aplikatorem na całej długości. Na koniec nałóż sealer tak samo, jak wcześniej bonder.

Proces powtórz na drugim oku. Całość nie powinna zająć więcej, niż 10 minut.

Rzęsy do samodzielnej aplikacji Nanolash DIY Lash Extensions – podsumowanie

To kępki do przedłużania rzęs jakości premium pozwalające na indywidualne dopasowanie efektu do bieżących potrzeb. Kasetka zawiera trzy najpopularniejsze długości kępek, dzięki którym można wykonać zarówno delikatne, jak i wyraziste stylizacje rzęs. Samodzielna aplikacja jest niezwykle łatwa – nie trzeba mieć doświadczenia w przedłużaniu rzęs, by osiągnąć super efekt. Utrzymuje się on aż do 5 dni!

Kępki Nanolash w każdym z ośmiu wariantów wyglądają jak prawdziwe, dzięki czemu są to bardzo dobre sztuczne rzęsy na co dzień, do pracy, na wyjazd, urlop, do wykonania efektownych zdjęć, a także na wszelkiego rodzaju wyjścia oraz imprezy – również te spontaniczne.