olejek arganowy do włosów eveline

Eveline przedstawiła nową linię kosmetyczną przeznaczoną do pielęgnacji włosów. Jest to Eveline Argan +Keratin 8 w 1 Liquid Silk. W skład wchodzi kilka produktów myjących, odżywiających i utrwalających włosy. Dwoma aktywnie działającymi substancjami w kosmetykach Eveline są keratyna i olejek arganowy.

Olejek arganowy i keratyna – co to takiego?

Kosmetyczny olejek arganowy ma jasną barwę. Posiada wiele właściwości, które dobrze wpływają na stan naszych włosów. Przede wszystkim nawilża, wygładza, dodaje połysku, zapobiega rozdwajaniu końcówek, przedłuża żywotność włosów i wzmacnia cebulki; chroni włosy przed niską i wysoką temperaturą.

Keratynę wykorzystuje się podczas prostowania włosów w salonie fryzjerskim. Jej działanie zbliżone jest do działania olejku rycynowego. Poprawia kondycję włosów (a także paznokci, rzęs i brwi), odbudowuje strukturę włosa, zapobiega puszeniu i przesuszaniu, zwiększa objętość i chroni włosy przed uszkodzeniami mechanicznymi i zanieczyszczeniami.

Kosmetyki Eveline z serii Argan +Keratin 8 w 1 Liquid Silk

Seria Eveline Argan +Keratin 8 w 1 Liquid Silk to pięć kosmetyków. Działają w ośmiu obszarach związanych z odbudową włosów. Szampon regeneruje, odżywia, nawilża włosy; przywraca im elastyczność, objętość. Płynny jedwab, wspomagający keratynę i olejek arganowy, zapewnia włosom wygładzenie i połysk. Szampon przeznaczony jest do włosów zniszczonych i wymagających specjalnej pielęgnacji. Witamina A i olejek łopianowy zawarte w olejku w sprayu, kolejnym kosmetyku z linii Eveline, działają przeciwłupieżowo i stymulują wzrost włosów, przywracają równowagę wodną i lipidową skóry głowy. Olejek polecany jest do włosów farbowanych i silnie przesuszonych. Możesz spryskać nim włosy przed myciem, tuż po umyciu lub suche włosy. Odżywka wspomaga działanie szamponu i olejku. Nakłada się ją na całą długość włosów. Po upływie 10 minut włosy trzeba dokładnie spłukać zimną wodą, by zamknąć mieszki włosowe. Ekwiwalentem odżywki jest maseczka. Do utrwalania fryzury służy ostatni kosmetyk z serii Eveline. Guma do włosów posiada pięć stopni utrwalenia włosów; efekt utrzymuje się przez cały dzień.

Kosmetyki z serii Eveline Argan +Keratin 8 w 1 Liquid Silk można stosować oddzielnie lub razem – wtedy ich działanie będzie dłuższe i mocniejsze.