balsam do ust fruits works

Soczyście kolorowe i intensywnie pachnące. Właśnie takie są balsamy do ust Fruit Works od Grace Cole England. Zadbają o twoje spierzchnięte usta.

Zima to niekorzystna pora roku dla naszych ust. Stają się wtedy suche i spierzchnięte; czasami bolą. Cienka warstwa naskórka, którą pokryte są wargi, jest bardzo wrażliwa na niskie temperatury i zimny wiatr. Systematyczne nawilżanie może przynieść im ulgę. Zastosuj balsam do ust Fruit Works od Grace Cole England.

Balsam ma przyjemną, lekko płynną konsystencję. Ładnie rozprowadza się na wargach, nie pozostawiając lepkich śladów i nie sklejając ich. Balsam, mimo wyrazistych barw, nie koloryzuje ust, nadaje im jednak połysk. Nakładaj tak często, jak tego potrzebujesz.

Balsamy do ust Fruit Works dostępne są w czterech kolorach i zapachach: zielony balsam ma smak kokosu i limonki, pomarańczowy to brzoskwinia i gruszka, żółty – ananas i roślina zwana męczennicą jadalną, różowy – melon i różowy grejpfrut. Wszystkie dobrze nawilżają i odżywiają usta.

Pudełeczko – mała puszka, wykonana jest bardzo solidnie. Wieczko zdobią rysunki owoców. Opakowanie zawiera 12 gramów kosmetyku.

Marka Grace Cole England stawia przede wszystkim na jakość i owocowe szaleństwo. Kosmetyki tej marki są niezwykle barwne i dobre jakościowo. Producent postanowił też na ochronę środowiska. Produkty nie są testowane na zwierzętach, a opakowania wykonywane są z materiałów przyjaznych dla środowiska i pochodzących z recyklingu i nadających się do takiej obróbki.