puder matujący revlon

Która z nas nie chciałaby wyglądać młodo i pięknie przez cały czas? Co zrobiłabyś, by zachować gładką cerę? Zapewne bardzo dużo. Wystarczy jednak, że użyjesz pudru Revlon Age Defying with DNA Advantage dla skóry z oznakami starzenia.

Pierwsze zmarszczki pojawiają się już około 35 roku życia. Wtedy też pogarsza się stan włókien kolagenowych. Mogą pojawić się przebarwienia. Owal twarzy zmienia się; skóra staje się cieńsza. Dzieje się tak za sprawą szkodliwych substancji pochodzących ze środowiska zewnętrznego, stresu, dymu papierosowego i alkoholu. Jednak największy wpływ na wygląd naszej skóry mają geny. To od nich zależy, kiedy i w jakim stopniu skóra się zestarzeje.

Na szczęście są sposoby, by ukryć pierwsze oznaki starzenia się skóry. Należy do nich Age Defying DNA Advantage Powder marki Revlon. Kosmetyk ma silne właściwości matujące i kryjące, dzięki czemu zmarszczki i wgłębienia będą mniej widoczne. Puder Revlon zatuszuje też przebarwienia oraz zmniejszy widoczność porów i rozszerzonych naczynek krwionośnych. Twoja skóra stanie się gładsza, nabierze naturalnego wyglądu, a jej koloryt zostanie wyrównany. Puder jest lekki, nie obciąża skóry i bardzo dobrze stapia się z nią, nie zostawiając żadnych śladów.

Puder Age Defying DNA Advantage zawiera niezbędne składniki, pomagające w odżywieniu i nawilżeniu skóry z oznakami starzenia. Należą do nich: witamina E i B3, kwas hialuronowy oraz wyciąg z owoców aceroli. Witamina E, zwana witaminą młodości, opóźnia procesy starzenia się komórek, dostarcza składniki odżywcze do komórek; należy do tak zwanych antyoksydantów. Witamina B3 poprawia kondycję skóry, przeciwdziała zmianom skórnym spowodowanym suchością i podrażnieniami. Kwas hialuronowy odpowiedzialny jest za sprężystość i jędrność skóry. W kosmetyce stosowany jest do wypełniania zmarszczek. Natomiast wyciąg z aceroli dostarcza dużą ilość witaminy C, która rozjaśnia przebarwienia i wygładza skórę.

Dostępne są cztery odcienie pudru matującego Revlon. Kosmetyk zamknięty jest w ciekawym pudełeczku. Do opakowania dołączone zostały lusterko i mały, płaski pędzelek, ułatwiający aplikację.