róż maybelline

Rumieńce… czyż nie są urocze? Kiedyś lekko różowa skóra na policzkach była oznaką zdrowia i piękna. Nie zawsze rumieniec jest pożądany na twarzy, bo może zdradzać nieśmiałość lub inne silne emocje. Jednak delikatny rumieniec namalowany różem Affinitone Blush od Maybelline będzie fajnym uzupełnieniem makijażu.

Lekka konsystencja sprawia, że róż Affinitone Blush łatwo nakłada się. Kolor jest delikatny i naturalny; lecz nie każdej dziewczynie może się to spodobać. Na cerze ciemniejszej lub śniadej nie będzie go w ogóle widać, a grubsza warstwa szybko osypie się. Dziewczęta o porcelanowej i bardzo jasnej karnacji będą zachwycone z tego produktu. Rumieńce z różem Affinitone Blush od Maybelline będą wyglądały na ich twarzy ślicznie i zdrowo.

Modelowanie twarzy przy pomocy różu Maybelline jest bardzo proste. Jeśli posiadasz cerę bez żadnych niedoskonałości, zastosuj róż od razu na skórę. Jeśli posiadasz popękane naczynka, przebarwienia, trądzik, najpierw zastosuj podkład kryjący lub matujący i puder. Róż nakładaj poziomymi i zdecydowanymi pociągnięciami pędzla. Uśmiechnij się i zaznacz różem kości policzkowe; to metoda numer jeden. Druga metoda polega na zrobienia tak zwanego zająca. Wciągnij policzki i pomaluj kości policzkowe. Kształt twarzy ma wpływ na to, jak użyjesz różu. Twarz owalną pomaluj po bokach i odrobinę na policzkach. Jeśli posiadasz twarz trójkątną, to róż połóż wzdłuż linii włosów, na brodzie i skroniach. Na twarz prostokątną połóż róż w okolicach linii szczęki, na skroniach, brodzie, nosie i policzkach.

Róż zamknięty jest w przezroczystym, prostokątnym pudełeczku. Opakowanie zawiera mały i szeroki pędzelek, dzięki któremu łatwo nałożysz róż. Niestety, do zestawu nie dołączono lusterka; będziesz je musiała zabrać ze sobą.

Róż Affinitone Blush od Maybelline dostępny jest w kilku kolorach. A są to: Rosewood, Pink Amber, Rose, Sweetheart Rose.