zestaw do makijażu Pupa

Rosjanie mają swoje Matrioszki, a Pupa Milano – Puposki. Taki zestaw makijażowy to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent.

Puposka to już kolejny zestaw od włoskiego producenta kosmetyków Pupa Milano. Niebanalnie wyglądający i intrygujący zestaw do makijażu zwróci uwagę niejednej miłośniczki perfekcyjnego wyglądu. Produkt może stanowić również ozdobę toaletki lub biurka; możesz zabrać go też do torebki jako gadżet.

Puposka to trzy różnej wielkości laleczki, które w środku skrywają kosmetyki do makijażu. Działają na takiej samej zasadzie jak Matrioszki. We wnętrzu największej znajduje się mniejsza laleczka, z kolei w środku niej jest ukryta jeszcze jedna, najmniejsza laleczka. Duża Puposka zawiera jedną małą laleczkę, cztery cienie do powiek, dwa błyszczyki, dwa cienie rozświetlające, jeden mini tusz do rzęs i dwie kredki (kosmetyki tu zawarte posiadają dużo pigmentów). Mała Puposka składa się z czterech cieni do powiek, czterech błyszczyków i małego lustereczka ukrytego pod odsuwaną do góry buzią lalki. Średnia Puposka mieści w sobie małe lusterko, brązer, puder, trzy cienie do powiek, tusz do rzęs, kredkę do rysowania kresek, cztery błyszczyki, konturówkę i dwie miniaturowe Puposki (po otwarciu odsłaniają dwa aplikatory do oczu i dwa błyszczyki) oraz małą Puposkę. Pupa Milano przygotował też zimową wersję Puposki zamkniętą w przezroczystej kuli z płatkami śniegu. Jest też kilka wersji kolorystycznych laleczek: czerwone, białe i ciemno niebieskie. Istnieje kilka wariacji na temat „tradycyjnej” czerwonej Puposki. Lalki różnią się nazwami, kolorami i stylizacją. Seria Doll Collectables to trzy laleczki Ballet, Dance Shoes i Pop. Jest też Burlesque Dreams, Le Cirque, kolekcja Puposka Art z czarną, niebieską i białą lalką oraz Puposka w wersji azjatyckiej i arabskiej.

Korzystanie z zestawu Pupa Milano Puposka jest bardzo łatwe. Wystarczy przesuwać, odkręcać, wyjmować i zdejmować poszczególne warstwy i poziomy laleczek, by odnaleźć ukryte w ich wnętrzu kosmetyki i akcesoria do wykonania makijażu. Dołączony do najmniejszej Puposki breloczek zwiesić możesz przy swojej komórce.