niedoskonałości

Przebarwienia, trądzik lub zaskórniki spędzają sen z powiek wielu kobietom. Pozbądź się ich dzięki kosmetykowi Garniera Czysta Skóra Active Roll – on 2 w 1.

Skóra zwłaszcza po lecie wymaga specjalnej troski. Widoczne są na niej przebarwienia, piegi i inne ślady powstałe pod wpływem zbyt długich kąpieli słonecznych. Mniejsza ilość słońca u niektórych kobiet powoduje pojawianie się na twarzy zaskórników i pryszczy. Skórę można oczyszczać, stosując peelingi i maseczki. Skórne niespodzianki zakryje również prawidłowo wykonany makijaż. Powinien on być trwały i kryjący. Jednym z kosmetyków, którego używasz przy wykonywaniu makijażu, jest korektor. Dobrze byłoby, gdyby posiadał właściwości lecznicze i kryjące. Takie cechy posiada Korektor Czysta Skóra Active Roll – on 2 w 1 od Garniera. Możesz zatuszować nim pojedyncze plamki lub pryszcze. Jednocześnie kosmetyk wysusza i leczy wszelkie niedoskonałości skóry. Nie zatyka porów, pozwalając skórze swobodnie oddychać.

Korektor Czysta Skóra Active Roll – on 2 w 1 ładnie i szybko rozprowadza się na skórze. Doskonale maskuje, a efekt utrzymuje się przez bardzo długi czas. Dwa odcienie dostępne w ofercie Garniera stapiają się z kolorem skóry, dając naturalny efekt.

Korektor kształtem podobny jest go flamastra – możesz swobodnie go używać; bardzo dobrze układa się w dłoni. Końcówka w postaci metalowej kulki masuje i przyjemnie chłodzi skórę. Płynna konsystencja szybko wchłania się w powierzchnię skóry. Buteleczka zawiera 15 ml kosmetyku.