Czy wiedziałaś, że podkłady Maybelline polecane są przez modelki? Jednym z nich jest SuperStay Better Skin. Jeśli chcesz poczuć się jak modelka, wypróbuj właśnie ten podkład.

Jak działa podkład SuperStay Better Skin od Maybelline? Producent gwarantuje fenomenalny wygląd i natychmiastową poprawę stanu skóry. Podkład zawiera witaminę B5, która opóźnia proces starzenia się, a Sepitonic M3 neutralizuje wolne rodniki. Te dwa składniki pomagają ujędrnić i nawilżyć skórę. Producent zapewnia również wygładzenie i regenerację. Podkład SuperStay Better Skin redukuje niedoskonałości i wyrównuje koloryt. Jeden ze składników kosmetyku, Actyl C, pomaga redukować przebarwienia. A jak jest w rzeczywistości? Podkład nie jest polecany osobom z cerą problemową i trądzikową, ponieważ może stworzyć na twarzy grubą i nierówną warstwę. Używać go mogą osoby, które posiadają normalną i wrażliwą cerę. Nie zawiera substancji uczulających i zapachowych oraz nie zatyka porów. Podkład daje niezłe krycie, nie wysusza i nie zmienia koloru w ciągu dnia. Niektórzy twierdzą jednak, że podkład tworzy efekt maski, jest nietrwały, źle rozprowadza się na twarzy i tworzy smugi.

Podkład występuje w sześciu wersjach kolorystycznych. A są to: 05 Light Beige, 10 Ivory, 21 Nude, 30 Sand, 32 Golden, 40 Fawn. Kolory tak bardzo różnią się od siebie, że trudno jest dobrać odcień, który pasowałby idealnie do karnacji.

Konsystencja podkładu SuperStay Better Skin jest dość lekka, a w trakcie aplikacji kosmetyk staje się nieco suchy. Jednak podkład trzeba i tak przypudrować, żeby nie ścierał się, a twarz nie świeciła się.

Zaletą podkładu SuperStay Better Skin marki Maybelline jest opakowanie. Wygodny aplikator w kształcie pompki pozwala na wyciśnięcie takiej ilości kosmetyku, która potrzebna jest do zrobienia makijażu i zatuszowania niewielkich niedoskonałości. Opakowanie mieści 30 ml produktu.